PŁYTY CERAMICZNE

Płyty ceramiczne to kwintesencja nowoczesności zamknięta w estetycznej formie. Produkty z tej serii zapewniają maksymalną wytrzymałość i użyteczność przy zaledwie 20mm grubości. Są odporne na ścieranie oraz zmienne warunki atmosferyczne. Łatwy i szybki montaż oraz brak dodatkowej konserwacji sprawiają, że są one niezwykle funkcjonalne i praktyczne. Płyty gresowe dostępne są w różnych formatach i barwach, dających możliwość tworzenia najbardziej kreatywnych pomysłów projektantów.
Materiał o wysokich walorach jakościowych i estetycznych. Płyty uzyskane poprzez prasowanie, po którym następuje witryfikacja. W procesie tym następuje całkowite połączenie naturalnych surowców (piasku, kwarcu, skaleni, kaolinu, gliny oraz naturalnych barwników) w jednolity materiał. 
Produkty te mogą być układane na każdym terenie lub powierzchni - niemal każdym sposobem. Ponadto, niezależnie od rodzaju powierzchni, przy montażu porcelanowych gresów skorzystać można z tego samego systemu układania, jak w przypadku tradycyjnych zewnętrznych materiałów nawierzchniowych.

Potrzebujesz czegoś więcej, chcesz nawiązać współpracę?

Skontaktuj się z nami – przygotujemy ofertę specjalnie dla Ciebie.