GALANTERIA OGRODOWA

Organizując ogród warto pamiętać o kamieniach ozdobnych, które z pewnością dodadzą piękna i uroku każdemu miejscu. Dzięki umiejętnemu zastosowaniu galanterii ogrodowej możemy w bardzo konkretny sposób wpłynąć na kształtowaną przez nas nawierzchnię podkreślając jej charakter.

Obecnie kamienie naturalne to jeden z najpopularniejszych materiałów wykończeniowych i dekoracyjnych. Znakomicie sprawdzają się jako wykończenie nawierzchni alejek ogrodowych, jako nawierzchnia podjazdów, a także jako element dekoracyjny. W naszej ofercie znajdziecie Państwo różne gatunki grysów, żwirów, łupków i otoczaków, a także duże bryły - monolity. Oferta obejmuje kamienie różnych typów, kolorów i frakcji.

Producenci oferują nie tylko kamienie naturalne – dużą popularnością w ostatnim czasie cieszy się szkło dekoracyjne, które stanowi doskonałe uzupełnienie zarówno nowoczesnej jak i klasycznej aranżacji. Oryginalna i wyrazista forma świetnie prezentuje się jako wypełnienie gabionów lub jako wolno leżące elementy. 

Potrzebujesz czegoś więcej, chcesz nawiązać współpracę?

Skontaktuj się z nami – przygotujemy ofertę specjalnie dla Ciebie.