OGRODZENIA

Ogrodzenia dziś nie tylko zabezpieczeniem posesji, ale stanowią ozdobę, która doskonale komponuje się z zielenią ogrodu oraz innymi produktami wkomponowanymi w przestrzeń. Dużą zaletą systemów ogrodzeniowych jest ich modułowa budowa, a możliwość wykonania elementów dekoracyjnych, słupków czy podmurówek sprawia, że całość nabiera znakomitych walorów estetycznych.


W naszej kolekcji znajdziecie Państwo systemy ogrodzeń dostosowane do zróżnicowanych potrzeb stanowiące kompleksową ofertę murków ogrodzeniowych. System ogrodzeniowy tworzą bloczki i daszki o bogatej kolorystyce, różnorodnej powierzchni, co sprawia, że całość wygląda elegancko, estetycznie i naturalnie. System ogrodzeń to rozwiązania czerpiące inspirację z naturalnego kamienia.


Od paru lat niesłabnącą popularnością cieszą się także ogrodzenia gabionowe. Dzięki zastosowaniu różnorodnych elementów łączeniowych i dodatkowych akcesoriów gabiony wyróżniają się na tle innych technologii, ich zastosowanie daje bardzo duże możliwości personalizacji. Są to proste, stabilne konstrukcje, które można wypełnić dowolnymi surowcami – głównie okruchami mineralnymi, czy szkłem dekoracyjnym, aby podkreślić walory zastosowanego materiału można zastosować podświetlenie całej konstrukcji.

Potrzebujesz czegoś więcej, chcesz nawiązać współpracę?

Skontaktuj się z nami – przygotujemy ofertę specjalnie dla Ciebie.